До сирників висувають вимоги щодо їх консистенції, висоти та смаку. Вони мають бути високі, пружні та не розсипатися. Погодьтесь, що пласкі сирники виглядають досить дивно, хоча можуть бути відмінні на смак. Спробуйте приготувати сирники за бабусиним рецептом. Вони мають вийти пухкими, як оладки на кефірі, передають Патріоти України.
У ємність перекладають сир та розминають виделкою. Для ще кращого результату можна протерти через сито. Чи потрібно це робити в обов’язковому порядку – залежить від сиру. Якщо виделкою не виходить досягти однорідної консистенції, тоді краще протерти.
До сиру додають кефір, цукор, сіль та добре вимішують. Не рекомендується користуватись блендером, бо структура кисломолочного сиру буде змінена.
На наступному етапі до сирників додають борошно та соду. Можна буде побачити, що реакція газоутворення запустилась. Соду немає потреби окремо гасити оцтом чи лимоном, бо цю функцію виконує кефір у суміші.
Сирники смажать на добре розігрітій сковороді на рослинній олії. Не шкодуйте та налийте трохи більше, бо страва від цього тільки виграє. Розмір сирників робіть за своїми вподобаннями. Смажити сирники потрібно на слабкому вогні. Рум’яна скоринка свідчить про готовність. Смачного!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...