Ми звикли до того, що пишні та соковиті котлети, що тануть у роті, складно приготувати без додавання білого хліба, який підсохнув, передають Патріоти України.
Ця кулінарна традиція є спадщиною минулого. Такі котлети виходять пишними та ситними. Однак хліб навіть у невеликій кількості “забиває” смак м’яса. До того ж потрібного продукту при приготуванні страви може просто не опинитися під рукою.
Адже хліб має бути саме підсохлим, а не свіжим і варто пам’ятати, що можна додавати лише білий чи житній. Про те, як кухарі обходяться без цього продукту ми розповімо далі.
Багато видів бобових ідеально поєднуються з м’ясом. Такі котлети вийдуть досить смачними, пишними та цікавими. Однак варто розуміти, що використовувати можна тільки ті різновиди бобових, які легко довести до пюре.
Тому найкращим вибором стане червона сочевиця. Якщо ви не полінуєтеся замочити горох на ніч, його також можна використовувати.
Якщо ви шукаєте найпростіший і найдоступніший варіант, то сміливо використовуйте кукурудзяний або картопляний крохмаль. На половину кілограма м’яса знадобиться лише двадцять грамів порошку. У таких котлет буде виразний м’ясний смак, тому даний метод однозначно заслуговує на увагу.
Деякі кухарі вважають, що хліб зовсім не є таким потрібним компонентом. Якщо ви використовуєте достатню кількість цибулі, то продукт і без борошняного виробу вийде соковитим, пишним та смачним.
Якщо хліба немає під рукою, а готувати без нього ви не звикли, можна просто замінити його на борошно. Найкраще використовувати звичайний продукт із пшениці або жита.
Газовані напої є основним джерелом доданого цукру в раціоні, що може призвести до різних проблем зі здоров'ям, від зайвого жиру до підвищеного ризику діабету. Якщо ви хочете схуднути та покращити своє здоров'я, найкраще відмовитися від газованих напоїв...
М’ясо – універсальний продукт, який чудово вписується у сніданок, обід чи вечерю. Поспіхом запечений стейк або засмажені котлети теж з’їдаються, але якщо застосувати пару хитрощів, то вони стануть у рази смачнішими, передають Патріоти України.