Курка це найпоширеніше і найулюбленіше м’ясо багатьох. Її готують і в будні, і до святкового столу. Але часто можна почути від газдинь, що вони не вміють її готувати смачно і вона виходить чомусь сухою та жорсткою, передають Патріоти України.
Сьогодні поговоримо про основні помилки під час приготування птиці .
Багато хто порушує температурний режим приготування курки. Ставлять надто високу, наприклад 200-220 градусів, що швидко робить її сухою. При високій температурі зовні швидко утворюється скоринка, але й усередині вона також швидко висихає.
Ідеальна температура для її приготування 180 градусів, а час приблизно 60 хвилин. Залежно від частини курки.
Не варто готувати курку, яку ви щойно дістали з холодильника. Це стосується не лише курки, а й усього м’яса загалом.
Справа в тому, що холодне м’ясо погано маринується і спеції проникають гірше. Тим самим м’ясо виходить жорстким та прісним.
Перед приготуванням необхідно дати полежати м’ясу при кімнатній температурі.
Правильний маринад – це дуже важливий момент. Маринадів для курки безліч, але його потрібно підібрати. Курка стає твердою від кислих соусів. Якщо ви використовуєте в соусі лимонний сік, то маринуватися курка має не більше 45-60 хвилин.
Дуже важливий момент полягає у технології запікання. Якщо ви хочете, щоб курка вийшла соковитою, запікайте її в пакеті для запікання або фользі. За рахунок пари курка вийде особливо м’якою.
Коли в курці недостатньо солі вона виходить сухою та жорсткою.
Для того щоб добре просолити м’ясо або окремі частини потрібно покласти в солоний розсіл хоча б на 1 годину. У такому разі м’ясо добре просолиться і залишиться м’яким після приготування.
Для цього також чудово підійде соєвий соус.
Ось ці 5 помилок роблять курку сухою.
У смачних голубців є 5 секретів, які помітно спрощують процес їхнього приготування та економлять час. Скористайтесь ними, та готуйте з задоволенням смачні голубці, передають Патріоти України. . Секрет перший . Капусту для голубців можна заготовити за...
Сковорода з антипригарним покриттям використовується для приготування делікатних продуктів. Найчастіше виставляється середній або слабкий вогонь. А є такі продуки, які взагалі не можна готувати на антипригарній сковороді, передають Патріоти України з п...