А ви це знали? Що категорично не можна дарувати жінкам - під забороною популярні речі

За народними повір’ями, деякі подарунки не слід дарувати жінкам, щоб не накликати біду чи проблеми зі здоров’ям. Здавна говорили, що не можна обирати у якості подарунка годинник, свічку, рушники та певні сорти квітів у горщиках, передають Патріоти України.

Купуючи презенти жінкам на 8 березня, забобонні люди обов’язково звертають увагу на давні повір’я. Що категорично не можна дарувати жінкам та які популярні презенти під забороною у тих, хто вірить у прикмети, розбирався OBOZREVATEL.

Прикраси із перлів

Прикраси із перлів дуже витончені, мінімалістичні та елегантні, але, за словами біоенергетиків, такий подарунок може негативно позначитися на здоров’ї та емоційному стані жінки.

Вся справа у тому, що здавна перли вважалися негативним подарунком, що принесе адресатці тільки сльози і втрати. Астрологи кажуть, для жінок певного знаку зодіаку можна зробити виключення. Наприклад, перли на енергетичному рівні дуже підійдуть представницям знаку Рак. Якщо вам подарували перли, забобонні люди радять дати дарувальнику кілька монет взамін.

Білизна

Наші прабабусі з особливою обережністю ставилися до нижньої білизни та нічних сорочок у якості подарунків. За повір’ями, на такі речі можна легко навести порчу.

Звісно, на подружжя чи пару подібна заборона не поширюється, інтимні подарунки можна приймати з рук рідних та надійних людей.

Засоби гігієни

Гелі для душу, шампуні, засоби для догляду за тілом – дуже популярні подарунки на 8 березня. У народі кажуть, що дарувати засоби гігієни слід у крайньому випадку. За повір’ям, такий презент призведе до сварки та погіршення стосунків.

Гребінець

Є два трактування такого подарунку. Забобонні люди вірять, що на гребінці можна навести порчу та передати обдарованому негатив. За іншою версією, гребінці здавна дарували недругам, щоб накликати у їхнє життя сварки, конфлікти і непорозуміння з близькими.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...